Proiectul CareerHub este dezvoltat în R. Moldova și are misiunea de a crește gradul de angajabilitate a cetățenilor prin oferirea oportunităților de ghidare în carieră, abilitare profesională și facilitarea accesului la locuri de muncă de perspectivă. Pentru realizarea misiunii colaborăm cu companii din diverse domenii ale economiei și promovăm ofertele de muncă a acestora.

În acest context Vă oferim oportunitatea de a candida pentru următorul post vacant:

Specialist Marketing

Scopul postului este de a coordona proiecte de cercetare a pieții serviciilor de outsourcing în domeniul managementului resurselor umane, elaborarea și realizarea strategiilor de marketing împreună cu echipa.

Dacă:
- Posezi studii superioare în domeniul Marketing, Comunicare și Relații Publice, alte domenii conexe;
- Ai cunoștinte de online marketing;
- Ai o gîndire analitică, orientată către rezultate, bune abilități de comunicare;
- Ai inițiativă și creativitate;
- Ai capacitatea de a-ți organiza activitatea astfel încît să-ți atingi obiectivele;
- Îți dorești să lucrezi într-o organizație cu sisteme de lucru moderne, care te încurajează să te dezvolți personal și profesional;
- Posezi o experiență < 6 luni (avantaj).
Atunci ești binevenit/ă în echipa noastră!
Responsabilități:
- Dezvoltarea, coordonarea si implementarea strategiilor de marketing ale firmei;
- Monitorizarea permanentă a pieței și a concurenței în vederea actualizării și/sau modificării strategiei de marketing;
- Efectuarea unor studii de piață în vederea identificării modului de structurare a pieței: clienți actuali, clienți potențiali;
- Gestionarea comunicării cu potențiali clienți prin intermediul online (Facebook, Instagram, Linkedin, etc.);

Oferta noastră:
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- Posibilitatea de a crește alături de o echipă ambițioasă;
- Colectiv prietenos;
- Loc de muncă stabil;
- Angajare oficială;
- Salariul motivant, se negociază în dependență de experiență și competențe profesionale.

Trimite CV-ul ACUM pe adresa de e-mail: careerhub.md@gmail.com   cu specificarea postului – Specialist Marketing sau completați formularul: https://forms.gle/9nhNKNNNmepUyJJa7