Proiectul CareerHub este dezvoltat în R. Moldova și are misiunea de a crește gradul de angajabilitate a cetățenilor prin oferirea oportunităților de ghidare în carieră, abilitare profesională și facilitarea accesului la locuri de muncă de perspectivă. Pentru realizarea misiunii colaborăm cu companii din diverse domenii ale economiei și promovăm ofertele de muncă a acestora.

În acest context Vă oferim oportunitatea de a candida pentru următorul post vacant:

Manager turism

Dacă îți place să creezi cele mai frumoase amintiri, să planifici cele mai fascinante călătorii și să aduci zâmbete și bucurie clieților, atunci nu rata șansa de a devein membrul echipei noastre!

S-ar putea să fii exact noul membru al echipei pe care îl căutăm.

Ce ne dorim noi?
• Să cunoști piață de produse turistice și să ai experiență de minim 1 an în domeniu;
• Să ai abilități foarte bune de comunicare și negociere;
• Să fii o persoană ordonată, organizată și punctuală;
• Să ai cunoștințe de operare Microsoft Office;
• Să vorbești limba română și rusă fluent.

Descrierea jobului
• Vei întocmi pachete de vacanță persoanlizate, care să se potrivească nevoilor clientului;
• Vei consulta clienții în destinațiile turistice actuale prin telefon sau la birou;
• Vei prelua cererile de oferta alocate sau primite spontan și vei menține legătură cu potențialii clienți pe întreagă derulare a procesului de vânzare - prelucrare, rezervare, emitere, facturare, încasare, emitere documente de călătorie;
• Vei rezerva bilete de avion, autocar, cazări, asigurări medicale etc.;
• Vei respectă procedurile de lucru specifice activității desfășurate.

Ce oferim noi?
• Mediu de lucru stimulant, cu un grad înalt de autonomie;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
• Lucru în echipă dinamică și flexibilă;
• Salariu motivant + % din vâzări;
• Programul de muncă: Lu-Vin 09:00-19:00

Trimite ACUM CV-ul la adresa de e-mail: careerhub.md@gmail.com  sau îndepliniți formularul https://forms.gle/1JjXnRiVgNW8766P6