Angajăm:

Inspector Inventariere

Responsabilități:
• Verificarea calculelor de gestiune pentru magazinele societatii ;
• Efectuarea de calcule de inventar;
• Intocmirea pachetului de documentatie necesar inventarului ;
• Verificarea integritatii valorilor materiale din gestiunile supuse inventarierii;
• Respectarea dispozitiilor legale referitoare la miscarea valorilor materiale din gestiuni;
• Determinarea valorilor materiale fara miscare.;
• Calcularea corecta a contravalorii bunurilor ;
• Generarea listei de inventar pe terminal;
• Urmarirea stocurilor ;
• Verificarea marfii degradate;

Cerințele fata de post:
• Studii in domeniul econiomiei sau contabilitatii (PRIORITATE)
• Capacitate bună de comunicare și relaționare cu persoanele de contact;
• Abilități de negociere, organizatorice, de gestionare;
• Cunoștințe operare calculator obligatorii : Microsoft Office, Excel ;
• Permis de conducere cat. B si experiență în conducere( OBLIGATORIU);
• Experiența de lucru minimum 1 an în sfera corespunzătoare postului vacant ( preferabil);
• Orientarea spre rezultat și capacitatea de a lucra în echipă.

Noi oferim:
• Pachet social;
• Salariu motivant- 7000 lei/ net;
• Automobil de serviciu;
• Număr corporativ;
• Posibilitatea de instruire și avansare;

Expediați-ne CV-urile (cu poza) Dvoastră la adresa indicată, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați. Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!

Contacte:
Telefon: 078881302
E-mail: liuba.mihalachi@ppt.md