Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, deja de 3 ani, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Director/manager magazin vinicol

Dacă posezi cunoştinţe în vinificaţie, esti un vînzator şi organizator foarte bun si vrei să treci la o nouă etapă…

Te aşteptăm la funcţia de director / manager magazine vinicol

Responsabilități:
Administrarea (conducerea) magazinului de la iniţierea activităţii spre un rezultat excelent.

Cerinte:

  • Studii şi cunoştinţe profunde în domeniul vinificaţiei;
  • Experienţă în dezvoltarea şi gestionarea unui punct comercial (avantaj);
  • Cunoștințe solide de operare MS Office, 1C (constituie un avantaj)
  • Cunoasterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Abilitati excelente de organizare, planificare și comunicare;
  • Capacitate de analiză, sinteză și redactare concisă și corectă a informațiilor;
  • Creativitate, flexibilitate și proactivitate;
  • Orientat către client şi rezultate.

Compania oferă:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii: Manager SP 069400949 Tatiana
Email: lamamuca-ru@mail.ru