HR-Consulting (www.search4staff.com), la solicitarea clientului său, companie de publicitate, este în căutarea unui candidat pentru a suplini poziția de:

Account Manager (junior)

Responsabilități:

• Managementul relației client – agenție:
- managementul contractelor
- comunicare zi de zi cu clientul
- prezentarea strategilor și planurilor către client
- oferirea de feedback și îmbunatățirea continuă a comunicării cu clientul

• Managementul de proiect în cadrul echipei pentru a livra clientului serviciile necesare
- delegarea task-urilor către echipe din alte departamente
- dezvoltarea de prezentări și rapoarte pentru client
-  facturarea corectă și în timp a clientului
- estimarea bugetelor lunare

Cerințe:
• Dorința de a activa într-o companie internațională
• Abilități excelente de comunicare
• Studii superioare
• Experiență în Project management/ Sales
• Cunoașterea limbii Ro, Ru, Eng
• Planificare și inteligență financiară

Compania oferă:
• Salariu competitiv, bonusuri/premii de performanță
• Angajare oficială + Pachet social;
• Condiții moderne de lucru în oficiu
• Program de lucru: Luni-Vineri, 9.00-18.00;
• Laptop, nr. telefon+abonament

Așteptăm CV-ul tău la adresa tt50@search4staff.com
Rog să specificati codul postului vacant JAtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007.

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.