Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Consultant fical, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență, iar tinerii sunt încurajați să vină și ei la interviu.

Manager recrutare

Candidatul ideal

Cautam colegi care sa ocupe pozitia de Consultant Fiscal in biroul nostru din centrul Chisinaului.

Esti persoana pe care o cautam daca:

  • Ai excelente abilitati de comunicare si de customer service;
  • Iti place sa interactionezi cu clientii;
  • Stapanesti tehnicile de vanzare, afisezi incredere de sine si ii determini astfel pe clienti sa aiba incredere in recomandarile tale;
  • Inveti repede si esti ambitios;
  • Iti place sa lucrezi in echipa;

Descrierea jobului

  • Asisti clientii in identificarea celor mai potrivite servicii, in functie de necesitatile si dorintele fiecaruia;
  • Cunosti foarte bine serviciile, detaliile tehnice ale acestora si raspunzi la intrebarile clientilor legate de produse;
  • Faci recomandari si indrumi clientii in selectarea serviciilor;
  • Procesezi incasarile rezultate din vanzarile personale;

Iti oferim:

  • Un loc de munca intr-un mediu foarte placut;
  • Oportunitatea de a creste in echipa noastra;
  • Salariu atractiv si comision din vanzari;

Menționează în subiectul mesajului "Manager recrutare// rabota.md".
Telefon: 078000404
E-mail: returnaretaxe@gmail.com
Site: http://taxreturn.md