Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Consultant fical, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență, iar tinerii sunt încurajați să vină și ei la interviu.

Contabil financiar operational

Candidatul ideal
- Studii superioare profil economic
- Cunostinte MS Office in special Excel
- Cunostinte contabile de baza
- Persoana logica, serioasa, ordonata, dinamica, sociabila, comunicativa, atenta la detalii
- Abilitatea de a gestiona sarcini multiple cu termene fixe si sa isi prioritizeze sarcinile primite
- Adaptabilitate (datorita schimbarilor legislative)
- Disponibilitate pentru un angajament pe termen lung
- Dorinta de a face cariera in domeniu
- Vorbitor de limba Engleza, cunoasterea limbii Germane constitutie avantaj
- Experienta in utlizare programe contabile constituie avantaj

Descrierea jobului
- Verificarea actelor contabile si declaratiilor fiscale
- Intocmire dosarului fiscal
- Emitere facturi/ bon de plata
- consultarea clinetilor
- Intocmire decont de cheltuieli in baza documentelor primite
- Organizarea documentelor contabile

Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău cu poza la adresa de email: returnaretaxe@gmail.com  Menționează în subiectul mesajului contabil financiar operațional // rabota.md".