Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Consultant fical, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență, iar tinerii sunt încurajați să vină și ei la interviu.

Consultant fiscal

Candidatul ideal
- Studii superioare in domeniul economic;
- Minim 2 ani experienta intr-o functie similara constituie un avantaj
- Cunostinte minime de fiscalitate;
- Cunostinte operare PC: Ms Office, cunoasterea unui program de contabilitate
- Abilitati de coordonare, planificare si organizare.

Abilitati, calitati, aptitudini necesare:
- Receptivitate
- Seriozitate
- Corectitudine
- Asumarea responsabilitatii
- Aptitudini de comunicare
- Capacitate de a lucra in echipa
- Flexibilitate

Descrierea jobului
- Gestionarea unui portofoliu de clienti
- Înregistrarea cronologică şi sistematică în evidenţa contabilă a documentelor justificative in conformitate cu legislatia in vigoare.
- Intocmirea dosarelor fiscale
- Completarea registrelor contabile
- Intocmirea declaratiilor fiscale si informative obligatorii, situatii financiare anuale si semestriale; raportari periodice

Menționează în subiectul mesajului "Consultant fiscal // rabota.md".
Telefon: 078000404
E-mail: returnaretaxe@gmail.com
Site: http://taxreturn.md