Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de muncitori pentru ocuparea posturilor de:

Electrician-montator

Сompania oferă:

  • Grafic de muncă stabil: 8.00-18.00
  • Salariu atractiv, achitat la timp (cu o perspectivă reală de creștere);
  • Angajare oficială cu pachet social integral;
  • Mediu de lucru plăcut întro echipa prietenoasă și profesională.
Cerințe fată de candidat:
  • Studii medii de specialitate sau superioare tehnice;
  • Experiența în domeniul minim 3 ani;
  • Permis de lucru în electricitate;
  • Abilități de electrosudor constituie un avantaj;
  •  Atent la detalii, punctual și serios;
  • Persoana harnică și onestă.
Responsabilităţi:
  • Deservirea utilajului electric și rețelelor de lucru temporare;
  • Asigurarea funcționării fără întrerupere a echipamentelor electrice, repararea și întreținerea acestora.
Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com , indicând în subiectul scrisorii “Electrician”.