SRL ,,FLORMIN-COM” anunță concurs pentru suplinirea funcției de:

Office manager

Responsabilități:
- preluarea și redicționarea apelurilor telefonice;
- întîmpinarea și orientarea vizitatorilor (clienți, parteneri );
- pregătirea ședințelor;
- gestionarea corespondenței de intrare și ieșire, elaborarea și redactarea scrisorilor;
- planificarea și programarea întîlnirilor conducătorului companiei.

Cerințe față de candidați:
- abilități excepționale de comunicare și relaționare
- nivel înalt de organizare personală, cu capacitatea de a executa simultan sarcini multiple, proactivitate,pozitivism, spirit de echipă
- abilități de operare la PC: Word, Excel, Power Point

Compania oferă:
- angajare oficială cu pachet social deplin
- condiții atractive de muncă
- oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes
- salariu motivant
- atmosferă dinamică într-un colectiv tînăr

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea funcției pentru care candidează la adresa electronică flormincom.hr@gmail.com