Compania Dita Estfarm/Farmacia Familiei angajeaza:

Manager regional pentru promovarea produselor cosmetice Bioderma

Responsabilitati:

  • Coordonarea lucrului echipei: a reprezentantului medical si a
  • reprezentantului pe farmacii.
  • Planificarea si efectuarea activitatilor de marketing: pentru consumatori finali si pentru lucratori din farmacii.
  • Planificarea vanzarilor per produs si per farmacie, crearea programelor de stimulare a persoanelor de vanzari.
  • Controlul stocurilor si al comenzilor.
  • Vizite la medici si farmacisti-consultanti cu scopul informarii despre
  • sortimentul si particularitatile ale produselor companiei.
  • Organizarea si desfasurarea meselor rotunde, prezentarilor si altor
  • evenimente cu scopul promovarii produselor.
  • Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).
  • Realizarea planului de vanzari.
  • Intocmirea darilor de seama.

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare.
  • Studii economice si experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj.
  • Cunoasterea calculatorului (utilizator experimentat de Microsoft Excel, Word, Power Point).
  • Responsabilitate, fire sociabila.
  • Posedarea libera a limbilor romana si rusa.

Conditii:

  • Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri trimestriale.
  • Automobil de serviciu
  • Posibilitatea dezvoltarii in cadrul companiei (treninguri, seminare).
  • Posibilitatea avansarii in cadrul companiei.
  • Program de lucru full time

Trimiteti CV cu poza indicand pozitia pe adresa e-mail: veaceslav.cebotari@dita.md

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu.