Angajăm:

Manager relații clienți

Informații despre compania noastră găsiți aici: www.postercom.md

Se caută o persoană activă, sociabilă și binevoitoare pentru poziția de manager de relații cu clienții în cadrul unui salon de fototapet, postere și tablouri.

Oferim:
- salariu stabil;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- program de lucru: 9.00-18.00;
- posibilitatea de a munci într-un sediu confortabil situat chiar în centrul capitalei;
- oportunitatea de a lucra cu un produs frumos și estetic;
- plăcerea de a primi aprecieri din partea clienților mulțumiți.

Noul nostru coleg va avea următoarele responsabilități:
- oferirea de consultații cu privire la mărfurile și serviciile pe care le propune compania clienților existenți și celor noi;
- calcularea costului comenzilor, transmiterea acestora spre executare și monitorizarea executării lor;
- oferirea de ajutor la alegerea produsului potrivit;
- preluarea apelurilor telefonice și soluționarea solicitărilor primite.

Avem nevoie de persoana care:
- are capacitatea să asculte și să înțeleagă clientul;
- este atentă și receptivă;
- posedă un simț estetic dezvoltat;
- cunoaște tehnicile de vînzări sau este dispusă să le însușească;
- este independentă și orientată către rezultate;
- are cunoștințe avansate de operare pe calculator.

Nu căutăm neapărat o persoană care a lucrat anterior cu fototapet, însă experiența în domeniile conexe sau în poziția de designer ar fi binevenită.