Compania de construcții FLORMIN-COM te invită să participi la concursul de ocupare a funcției:

Manager Vînzări

Ce oferim noi?

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, instruire și oportunități de promovare, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Cerinţe față de candidat:
- Experiență de muncă în domeniile de marketing și publicitar;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Abilități de planificare, conducere, control și motivare;
- Persoană creativă, responsabilă, energică, comunicabilă;
- Experiență în proiecte de dezvoltare WEB și planificare strategică de Marketing.

Responsabilități de bază:
- Planificarea și desfășurarea activităților de promovare și stimulare a vînzărilor;
- Generarea de concepte și idei creative;
- Participarea la realizarea materialelor şi campaniilor de promovare;
- Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;
- Crearea, afirmarea și menținerea vizibilității serviciilor de brand ale companiei prin diverse campanii și evenimente de marketing;
- Dezvoltarea unei strategii externe si interne de PR a companiei (planificare, planificare media, bugetare, implementare, monitorizare performanta, formare imagine);
- Analiza ofertelor de publicitate și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare;
- Organizarea lucrărilor de relații publice și cu mass-media.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresa flormincom.hr@gmail.com  cu specificarea postului – Director Marketing.