Angajăm:

Manager relații clienți de la 10000 lei

Eşti tânăr,ambiţios şi responsabil?
Vrei să faci parte dintr-o echipă tânără cu perspective foarte bune de dezvoltare?
Iţi doreşti un salariu decent,bine meritat în măsura eforturilor depuse?
Află că aşteptăm să faci parte din echipa noastră!

Profilul candidatului:
- Abilitati foarte bune identificare a clientilor, comunicare si negociere.
- Abilitati bune de comunicare in limba rusa si romana.
- Capacitatea de analiza, organizare si initiativa.
- Experienta in vanzari directe si consultative de minim 1 an. Se vor analiza si candidatii fara experienta in domeniu.
- Experienta in crearea si gestionarea unui portofoliu de clienti
- Cunostinte despre AmoCRM constituie un avantaj.
- Cunostinte foarte bune de operare PC,
- Capacitati bune de invatare
- Initiativa
- Optimist
- Abilitati de lucru sub stress
- Calm
- Abilitati de lucru in echipa

Responsabilitati:
- Gestioneaza relatiile cu clientii din portofoliul companiei
- Gestionarea clientilor noi prin palnia de vanzari.
- Ofera consultanta de specialitate in alegerea produselor potrivite pentru clienti.
- Identifica oportunitatile de vanzare pentru produsele din portofoliu
- Realizeaza oferte, negociaza si incheie contracte cu clientii si partenerii.
- Urmareste derularea comenzii de la prima etapa pana la vanzarea finala.
- Intocmeste rapoarte de vanzari si analize de piata.
- Monitorizeaza piata de profil in ceea ce priveste clientii dar si concurenta.
- Participa la stabilirea bugetelor.

Oferim:
- Un mediu de lucru creativ intr-o companie dinamica,
- Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala – in zona B2C (vanzare produse in retail).
- Salariu motivant, comision din vanzari si bonusuri de performanta.
- Pachet de servicii medicale
- Telefon, oficiu personal.
- Posibilitatea de a castiga pe masura efortului depus.
- Salariu fix + % din vinzari + bonus la atingerea KPI

Dacă te regăseşti citind această postare,fă primul pas spre schimbare.

Trimite CV-ul tău către hr@relaxe.md

Acum e momentul potrivit.