Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Specialist pe achiziții

Despre companie:
Companie autohtonă specializată în fabricarea și comercializarea băuturilor alcoolice

Responsabilități:
• Colaborarea cu sectia comercială și fabrica;
• Dirijarea procesului de aprovizionare a materialelor pentru produsul final;
• Organizarea, executarea, controlul, monitorizarea procesului de achiziție;
• Verificarea și respectarea termenelor de livrare ;
• Monitorizarea procesului de livrare, vânzări, etc.
• Supervizarea comenzilor interne de mărfuri și rapoarte transmise către furnizori etc.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu de minim un an;
  • Cunoașterea limbii engleze, ruse la nivel avansat;
  • Studii superioare finisate (preferabil economice);
  • Persoană punctuală, atentă, responsabilă.

Oferta:
• Angajare oficială;
• Salariu competitiv;
• Colectiv tânăr și prietenos;
• Perspectivă de creștere profesională și salarială.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: tv40@search4staff.com