Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Manager vânzări

Despre companie: Companie authtonă specializată în fabricarea și comercializarea băuturilor alcoolice

Responsabilități:
• Promovarea și vânzarea produselor companiei;
• Verificarea și monitorizarea mărfii în spațiile Retail și HORECA;
• Colaborarea cu clienții existenți ai companiei;
• Efectuarea vizitelor sistematice la clienti pentru asigurarea comercializarii corecte si eficiente a produsului,etc.

Cerințe de bază:
• Studii superioare finisate;
• Experiență de minimum 1 an în vânzări – ( vânzarea băuturilor alcoolice reprezintă un avantaj)
• Cunoașterea limbii ruse și române la nivel avansat( cunoasterea limbii engleze la nivel mediu)
• Perimis de conducere categoia “B’.

Oferta:
• Angajare oficială;
• Salariu competitiv;
• Colectiv tânăr și prietenos;
• Perspectivă de creștere profesională și salarială;
• Ambianță placută.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: tv40@search4staffcom