Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Product Manager

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor și crearea unei game perfecte de produse.

Responsabilități:

• Participarea în dezvoltarea brandului propriu
• Mărirea gamei de produse (accesorii telefonie mobile, video games etc)
• Analiza concurenților și a pieței
• Menținerea stockurilor și analiza acestora
• Găsirea noilor furnizori
• Găsirea noilor produse din categoriile de distribuție

Cerințe:
• Experiență în vânzări (telefonie mobilă, tehnică, IT instrumente)
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-avantaj
• Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;
• Ambiție, inițiativă și responsabilitate
• Abilități foarte bune de comunicare si self-management

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin
• Salariu motivant
• Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri
• Traininguri (brokeraj vamal, logistică etc.)
• Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: tt10@search4staff.com

În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “PMtt”