SEO - Digital Marketing

Responsabilități:

- Setarea și gestionarea campaniilor online;
- Analiza performanțelor campaniilor active, ajustarea și optimizarea live pentru îmbunătățirea calității, atingerea obiectivelor.
- Asistarea în stabilirea strategiilor și mecanismelor de campanii.

Experiență necesară:

- Experiență de setare și optimizare în Google Ads, Facebook Ads, MyTarget, Google Marketing Platform, Linkedin, AdOcean, atât în campanii de awareness cât și direct response.
- Experiență de setare și interacțiune cu sisteme de implementare și analiză, ca Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Analytics, Firebase, Yandex Metrica, Gemius Direct Effect etc.,

Aptitudini:

- Gândire analitică, inițitivă, grad înalt de autonomie.
- Curiozitate și capacitate de asimilare rapidă.
- Comportamentul cinstit, corect, responsabil.

Beneficii:

- Provocări intelectuale permanente;
- Creșterea constantă a nivelului de skills;
- Trainings și participări la conferințe tematice naționale și internaționale;
- Apartenență la un grup de specialiști dedicați în Digital Marketing;
- Clienți naționali și internaționali de top, dintr-o varietate mare de industrii.
- Salariu oficial;
- Teambuildings despre care ai ce povesti prietenilor.

Așteptăm CV-ul tău la adresa ba10@search4staff.com
Rog să specificati codul postului vacant SEODM în tema emailului.
Telefon: +373 062101257.