Angajăm:

Art Manager

Pentru noi toți  fericirea copiilor este cel mai important lucru. ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT știe exact cum să reușească să aducă veselia si zambetul pe buzele tuturor copiilor, fie la Petreceri pentru Copii sau Zile de Naștere!

ANDERSEN crează o atmosferă plină de energie și inspirație pentru copii și părinți ! Acesta este un loc unic care combină nu numai bucătărie excelentă ,ci și un domeniu imens de creativitate atât pentru copii, cât și pentru părinții lor!

Prin urmare, căutăm un organizator de evenimente creativ , gata să creeze basme și sărbători, care dorește să îi ajute pe copii să-și vadă cei mai iubiți eroi și prințese, realizându-și cele mai dorite vise!

Cerinţe faţă de candidat:

  • Experienţă în domeniu (constituie un avantaj);
  • Dragoste față de copii și teatru;
  • Să posede limba română şi rusă;
  • Creativitate, energie, inițiativă, abilități manageriale bine dezvoltate;
  • Studii în domeniul psihologiei și pedagogiei.

Responsabilități:

  • Implementa programelor de animație, elaborarea scenariilor
  • Crearea celor mai interesante concepte și idei, monitorizarea ultimelor tendințe din divertismentului pentru copii și familie;
  • Organizarea evenimentelor tematice - transformați orice zi din calendar într-un adevărat spectacol;
  • Dezvoltarea și menținerea animației la nivel înalt pentru copii;
  • Realizarea evenimentelor personalizate pentru
  • Interacționarea cu managerii restaurantului și oaspeții în problemele de animație;
  • Participarea la selecția „pregătirea și adaptarea personalului;
  • Conducerea unei echipe creative (animatori, actori);

Compania oferă:
- Salariu motivant;
- Pachet social;
- Ambianţă plăcută - echipă tînără;
- Echipament de lucru profesionist.
- Spațiu pentru repetiții.

Îți oferim posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică, tînără și sociabilă; posibilitatea de a te dezvolta pe plan profesional și de a-ți petrece timpul liber într-o atmosferă de sărbătoare!