Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Social Media Strategist

Compania:
Companie de Advertising și Digital Marketing services.

Responsabilități:
• Dezvoltarea conceptelor de calendare de Social Media
• Dezvoltarea de proiecte de content și creație lunar pentru clienti pentru a fi preluat de echipă
• Consultarea echipei de Social Media și designerilor în crearea și plasarea de content
• Managementul echipei de Social Media și Copywriter

Cerințe:
• Experiență în Content Management/Social Media Management >2ani
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional
• Cunostințe în operare cu intrumentele Facebook, Google Suite etc.
• Ambiție, inițiativă și creativitate
• Abilități foarte bune de comunicare și self-management

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin
• Salariu motivant și bonusuri de performanță
• Posibilitatea de afimare personală în cadrul unor proiecte mari de Social Media.
• Grafic de muncă (9:00 – 18:00) Luni- Vineri
• Oportunitate de dezvoltare spre Social Media Head

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: tt50@search4staff.com
În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “SMtt”