ICS Laboratorul Medical-Synevo SRL angajeaza:

Medic specialist / biolog in laborator (Chisinau)

Responsabilitati:
- Efectueaza investigatiile medicale in conformitate cu Procedurile de Sistem si instructiunile de lucru;
- Cunoaste si respecta regulile de biosiguranta, precautiile universale si masurile postexpunere, privind depozitarea, manipularea corecta si eliminarea probelor necorespunzatoare precum si a normelor de curatenie si decontaminare a spatiilor de lucru;
- Asigura imbunatatirea procesului si metodelor de efectuare a investigatiilor;
- Identifica in mod permanent la diferite etape analizele neconforme;
- Analizeaza, valideaza și semneaza rezultatele investigatiilor efectuate.

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare medicale sau biologice cu specializare in medicina de laborator;
- Experienta de munca in laborator medical;
- Spirit de echipa si orientare spre rezultat;
- Corectitudine si respectarea valorilor de baza ale laboratorului.

Oferta companiei:
- Salariu competitiv;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Experienta unica de colaborare intr-o echipa dinamica de profesionisti;
- Conditii de lucru confortabile si loc de munca echipat la un nivel inalt;
- Acordarea tichetelor de masa;
- Alte beneficii.

Daca va regasiti in descrierea de mai sus puteti inainta CV (obligator insotit de o poza si cu indicarea postului dorit) si expedia la adresa de e-mail: svetlana.pasa@synevo.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.