O.C.N Aventus Finance S.R.L., membru al grupului financiar internațional  «Aventus Group», angajează:

Director Comercial

Responsabilități:
1)      Dezvoltarea, managementul și cuantificarea rezultatelor punctelor de vînzări;
2)      Coordonarea și monitorizarea zilnică a activițății operaționale în cadrul punctelor de vînzări;
3)      Supravegherea și managementul personalului aflat în subordine;
4)      Crearea și stabilirea relațiilor cu partenerii de afaceri;
5)      Cooperarea și raportarea către managementul Grupului;

6)      Interacționează cu alte structuri în vederea realizării obiectivelor stabilite;
7)      Analiza și supravegherea pieții organizațiilor de creditare nebancară.

Cerințe față de candidat:
1)      Studii superioare economice;
2)      Experiență de cel puțin 3 ani în poziții similare (preferabil în domeniul financiar);
3)      Abilități excelente de comunicare, convingere și organizare;
4)      Cunoașterea limbilor Româna, Rusa (engleza constituie un avantaj);
5)      Persoană activă și orientată spre rezultat;

Noi oferim:
-       Program de lucru: Luni-Vineri;
-       Pachet salarial motivant: salariu + bonusuri pentru realizarea indicatorilor de performanță;
-       Participare în cadrul evenimentelor corporative locale, cât și în afara țării;
-       Echipă tânără și dinamică;
-       Creștere profesională în cadrul unui Grup Financiar International.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email info@credit7.md

Doar candidații selectați vor fi contactați.