Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova) angajează:

Vinzator in magazin specializat de Ingrediente pentru a gati acasa

Beneficii oferite:
• Salariu 6800 lei net cu perspectiva de crestere;
• graficul de lucru, luni –vineri, 11:00-19:00 simbata 9:00-15:00;
• ve-ti activa intro echipa tinara si dinamica participati teambuilding-uri;
• magazinul se afla pe str. Albisoara 28/3.

Responsabilitatile de baza:
• Vinde și încasează banii pentru marfa vândută;
• Promovează mărfurile și produsele Companiei;
• Efectuează comenzile de marfă;
• Menține ordinea în magazin și în vitrinele de produse;
• Menține relațiile cu Clienții interni și externi;
• Informează Clienții despre ofertele promoționale;
• Scrie și eliberează facturile fiscale, avizele sanitare, certificate de inofensivitate a mărfurilor;
• Realizează inventarierea lunară regulată pe grupe de produse conform graficului stabilit.

Cerinţe față de candidat:
• abilități de comunicare și relaționare cu Clienții interni și externi.

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: cristina.samburschi@creavita.md
Telefon de contact: (+373)69085368 (disponibil WhatsApp si Viber)
Vă asteptăm cu drag!