Compania internațională „Plastics Moldova”,  un important distribuitor de polimeri pentru publicitate, construcții, ambalaje, materiale industriale și decorative de finisare, angajează:

Manager de vânzări

RESPONSABILITĂȚI:
- planificarea și organizarea promovării și vînzării produselor companiei (oferirea de servicii clienților cheie și identificarea clienților noi);
- elaborarea și realizarea planului de promovare a produselor companiei în zona de responsabilitate;
- deservirea clienților VIP și dezvoltarea relațiilor de colaborare cu aceștia;
- întocmirea dărilor de seamă cu privire la activitatea realizată.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- studii superioare;
- experiență anterioară în cadrul unei companii comerciale și experiență în vînzări (preferabil B2B construcții fațade ventilate);
- abilități avansate de comunicare, perseverență în atingerea scopurilor, orientare către dezvoltare și perfecționare, onestitate, preferință pentru un stil de viață sănătos;
- capacitatea de a face mai multe lucruri simultan.

NE DORIM SĂ OFERIM CONDIȚII CÎT MAI BUNE ANGAJAȚILOR NOȘTRI ȘI GARANTĂM:
- angajare oficială în cîmpul muncii și întregul pachet de garanții sociale prevăzut de lege;
- grilă remunerare motivantă, bonusuri de performanță;
- program de lucru: 08:30-17:30 (de luni pînă vineri);
- oportunități de dezvoltare profesională;
- sarcini ambițioase într-un domeniul promițător;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- delegații frecvente înțările UE în vederea schimbului de experiență;
- îmbunătățire permanentă a condițiilor de muncă;
- compensarea cheltuielilor pentru exploatarea automobilului (combustibil și amortizare).

Compania „Plastics-Moldova” deja de 10 ani activează pe piața polimerilor.

„Plastics-Moldova” înseamnă, întîi de toate, oameni.

Noi lucrăm cu cei mai buni și știm să-l prețuim pe fiecare!