Angajăm:

Asistent Director

Perspectiva de crestere profesionala!

Responsabilităţi:
- Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
- Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
- Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri, necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la serviciile firmei;
- Aprovizionarea oficiului cu birotica si alte necesare;
-Asistarea directorul în activitatea sa zilnică;
-Gestionarea documentelor de interes general ale companiei;
- Executarea lucrărilor de secretariat;
- Interactionarea cu alte structuri ale companiei;
- Întocmirea contractelor, ofertelor, etc.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare;
- Experienta de munca minim 2 ani;
- Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris;
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
- Persoana responsabilă, dinamică, punctuală, comunicabilă.

Se ofera:
- Salariu 7000 lei;
- Pachet social;
- Conditii bune de munca;
- Orar de munca 9:00 la 18:00 de Luni până Vineri.

Telefon: 069 278 317
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: oliga@aq.md