Clubul de fitness „Alexia” angajează:

Îngrijitoare / Îngrijitor spații

Cerințe:
- capacitate și dorință de a munci;
- lipsa deprinderilor dăunătoare;
- atitudine conștiincioasă față de sarcinile asumate.

Calități personale:
- bunăvoință;
- responsabilitate;
- punctualitate.

Condiții:
- program de lucru flexibil (o zi lucrătoare și una de repaus sau două zile lucrătoare și două de repaos, așa cum va fi convenit);
- prima tură: 7:00-15:00 (luni-vineri) și 8.30-15:00 (sîmbăta-duminica);
- a doua tură: 15:00-23:00 (luni-vineri) și 15:00-22:00 (sîmbăta-duminica);
- îngrijirea spațiilor conform unui grafic elaborat în prealabil.

Beneficii:
- posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele în cadrul clubului;
- posibilitatea de a frecventa antrenamentele în cadrul clubului cu reduceri pentru rude;
- transport gratuit pînă la domiciliu pe timp de noapte.

Responsabilitățile postului:
- menținerea ordinii și curățeniei în club;
- executarea altor sarcini ce țin de responsabilitățile asumate.

Salariu: 3 500 lei și mai mult pentru 15 ture.

Expediați CV-ul în limba rusă la adresa electronică: hr@alexia.md  cu specificarea postului pentru care aplicați.

Pentru mai multe detalii sunați: 069119251 (Tatiana).

Toate mesajele sunt filtrate, iar cele ce nu corespund cerințelor de mai sus nu vor fi luate în considerare. Vă mulțumim pentru înțelegere.