Angajăm:

Manager vânzări

Manager vânzări în compania Dallmayr, Distribuitor exclusiv al cafelei Dallmayr în Moldova

Responsabilități:
- Formarea, dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți;

- Gestionarea bazei existente de clienți;
- Atingerea obiectivelor de vânzări și încasări stabilite;
- Cunoasterea, promovarea și comercializarea produselor companiei;
- Negocierea și gestionarea contractelor cu clienții firmei;
- Intocmirea rapoartelor de vânzări și încasări;
- Mentenanța aparatelor de cafea;
- Livrarea mărfii.

Abilități și competențe:
- Excelente abilități de comunicare;
- Experiență relevantă în vânzări;
- Gandire proactivă, creativitate si inițiativă;
- Orientare către client și rezultate;
- Cunoasterea limbilor română și rusă;
- Permis de conducere categoria B.

Beneficii :
- Salariu fix motivant + comision în funcție de livrarea ciferelor targhetate lunar;
- Automobil de serviciu;
- Training și pregatire profesională permanentă;
- Sistem eficient alcătuit din bonusuri pentru atingere KPI si bonusuri suplimentare pentru depășire KPI;
- Posibilități de formare și dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru plăcut;
- Dezvoltare profesională și implicare în proiecte motivante;
- Birou în centrul capitalei;
- Pachet social complet;
- Ceai, cafea și apa;
- Zona de recreere și socializare.