Advance Suprem IT angajează:

Administrator de sistem

Cerințe:

  • Studii în tehnologii informaționale;
  • O bună cunoaștere a mediilor Windows / Linux (de exemplu, registre, sistem de fișiere, rețea)
  • Abilități de învățare, organizare, concentrarea pe rezultate;
  • Experiența în domeniu ( va fi considerat un avantaj);

Responsabilităţi principale:

  • Configurarea și susținerea echipamentului periferic: întreținerea, modernizarea și repararea calculatoarelor personale;
  • Organizarea posturilor de muncă ale angajaților și dotarea lor cu softuri necesare;
  • Intreținerea rețelei;
  • Menținerea infrastructurii tehnice a companiei;
  • Capacitatea de a îndeplini rapid și prompt sarcinile;

În schimb oferim:

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Loc de muncă în oficiu confortabil și zonă cu infrastructura bine dezvoltată;
  • Program de lucru: Luni - Vineri de la orele 9.00-18.00;
  • Angajare oficială si salariu atractiv;
  • Pachet social complet.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tânară și prietenoasă. Așteptăm cu nerabdare CV-ul dvs la adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com   (Indicați funcția pentru care aplicați).