Advance Supreme IT angajeaza:

Administrator de sistem

Cerinte:
- Studii în tehnologii informaționale;
- O bună cunoaștere a mediilor Windows / Linux (de exemplu, registre, sistem de fișiere, rețea)
- Eficiența de muncă, abilități de învățare, organizare, concentrarea pe rezultate;
- Experienta in domeniu ( va fi considerat un avantaj);

Responsabilităţi principale:
- Configurarea și susținerea echipamentului periferic; - întreținerea, modernizarea și repararea calculatoarelor personale;
- Organizarea posturilor de muncă ale angajaților și dotarea lor cu softuri necesare;
- Intreținerea rețelei; - Menținerea infrastructurii tehnice a companiei; - Capacitatea de a îndeplini rapid și prompt sarcinile trasate;

Beneficiile pe care le oferim:
- Programul de lucru de luni pina vineri;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre!

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com
Indicați poziția pentru care aplicați.