Advance Supreme IT angajeaza:

Content - manager

Tu ai dorința să te dezvolți, iar noi îți oferim posibilitatea! Echipa noastra se mareste, iar postul vacant de Content manager, te asteapta anume pe tine!
Împreună putem fi mai buni!

Cerinţe:
- Capacitate de a lucra atît individual cît și în echipă;
- Cunoașterea limbii romane si ruse - obligatoriu;
- Executiv si atent la detalii;
- Dorința de a crește atit personal cit și profesional.
- Experiența în domeniu constituie un avantaj

Responsabilități:
- Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutului și adăugarea informației pe site);
- Descrierea produsului: text, descarcarea fotografiilor;
- Plasarea informației pe sait;
- Abilități de adăugare conținut pe platforme online.

De ce sa te alaturi echipei noastre?!
- Oportunitati de dezvoltare personală și
profesională;
- Program de lucru de 8 ore;
- Angajare oficială;
- Pachet social complet.

- Salariu atractiv de la 6000 lei;
- Oficiu modern, ceai, cafea pentru mai multa energie !

Asteptăm CV-ul dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com