Advance Suprem IT приглашает на работу:

SEO Специалист

  • Ai experienta în optimizarea și promovarea SEO;
  • Ești pasionat de SEO și digital marketing, mereu în cautarea de noi soluții pentru dezvoltarea  site-urilor;
  • Detii  cunoștințe experte despre instrumentele de analiză web, în special Google Analytics / Universal Analytics, Yandex;
  • Ai capacitatea de a lucra atît individual cît și în echipă;
  • Cunoști fluent limbile română și rusă;
  • Ești executiv si atent la detalii;
  • Certificarea în Google Analytics este considerată un avantaj.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Elaborarea strategiilor de promovare, optimizare și dezvoltare a website-ului;
  • Analiza traficului, indexarea site-ului, crearea structurii interne și scrierea recomandărilor pe SEO;
  • Dezvoltarea strategiilor SEO în vederea creșterii vizibilității organice și creșterea traficului;
  • Identificarea cuvintelor și expresiilor cheie cautate de potențialii clienți;
  • Realizarea planul de optimizare la nivel on-page/ off-site;Prelucrarea apelurilor de intrare;

În schimb oferim:

  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Salariu atractiv și corespunzator;
  • Ceai, cafea pentru mai multa energie!

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com
Indicați poziția pentru care aplicați.