Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Casier-operator

Cerințe:
* Studii superioare, preferabil - economie/contabilitate;
* Experienţă de muncă similară, minim 2 ani;
* Cunoașterea limbii române și ruse;
* Abilități avansate de operare PC;
* Responsabilitate, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități:
* Efectuarea operațiunilor de casă;
* Gestionarea stocurilor de materii prime;
* Primirea şi eliberarea mărfii;
* Încheierea contractelor de vînzare;
* Comunicarea cu clienții, brokerii vamali, serviciu extern de contabilitate.

Beneficii:
* Motivare financiară – 7000 MDL ;
* Instruire gratuită și suport la executarea sarcinilor;
* Serviciu interesant și dinamic;
* Echipă pozitivă, ce te va ajuta să te incadrezi rapid;
* Condiţii de muncă moderne şi mega-confortabile .

Condiții de muncă:
* Program de muncă: Luni-Vineri, 10.00-19.00 ;
* Sediul oficiului: sec. Botanica, vizavi de centru comercial Jumbo .

Dacă te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul la adresa de email: hr@dad.md