IM “Eurocosmetix” SRL,
reprezentant oficial
„Schwarzkopf Professional”
în Republica Moldova,  anunță postul vacant de:

Agent comercial or.Bălți și zona de nord

Cerințe față de candidat:

  • Experienta in vanzari (constituie un avantaj)
  • Cunoștințe MS Office;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Calități personale: abilități de comunicare, responsabilitate, perseverență, spirit de inițiativă;
  • Deținerea permisului de conducere categoria „B”
  • Deținerea unui automobil personal

Responsabilități:

  • Deservirea clienților existenți (vânzarea produselor, prezentarea produselor noi)
  • Identificarea clienții noi.

Condiții generale de muncă:

  • 5 zile lucrătoare pe săptămînă, 8 ore de lucru pe zi;
  • Salariu competitiv + bonusuri de performanță;
  • Pachet social.
  • Oferim oportunități de carieră.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (cu o fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplică) la adresa electronică: liusiendaab@mail.ru

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru a susține un interviu individual.