BIRJA.md - portalul numărul 1 din Republica Moldova dedicat exclusiv ofertelor de muncă peste hotare, cu cele mai bune propuneri de joburi spre diferite destinații.

Angajăm:

Manager vînzări

Îți dorești un job cu perspectivă de creștere financiară și profesională, ești sociabil și dornic de a lucra, alătură-te echipei noastră de profesioniști.

 Responsabilități:
- Comunicarea cu clienții la telefon, preluarea apelurilor dar și efectuarea apelurilor reci
- Stabilirea întrevederilor cu clienții în oficiu
- Prezentarea ofertelor, negocierea și semnarea contractelor

Cerințe:
- Orientare spre client și rezultat
- Abilități de comunicare
- Cunoașterea limbilor romîne și ruse

Vă oferim:
- Birou confortabil în centrul orașului
- Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă
- Oportunitate pentru dezvoltarea profesională
- Salariu motivant, partea fixă 6000 lei + bonusuri ( în mediu salariu 8 000-10 000 lei)

Dacă te regăsești transmite CV-ul la adresa electronică HR@asociatia.md  cu mențiunea "Manager Vinzari"

Vei avea parte de noi încercări, diverse sarcini, posibilitatea de folosi creativitatea la maxim!