„Transcolor” SRL angajează:

Manager marketing și vînzări

Cerințe:
- cunoștințe avansate de operare PC (Windows, MS Office);
- fluență în limba de stat și limba rusă;
- responsabilitate, dinamism, atitudine pozitivă, spirit de echipă, gîndire analitică, orientare către rezultate, rezistență la stres, creativitate.

Responsabilități:
- realizarea machetelor producției poligrafice;
- elaborarea designului materialelor promoționale, anunțurilor comerciale/informaționale ținînd cont de stilul corporativ al companiei;
- promovarea produselor companiei;
- asigurarea suportului informațional al paginii web a companiei;
- depunerea efortului maxim în vederea obținerii unor rezultate frumoase.

Vor avea prioritate candidații care posedă limba engleză și dețin permisul de conducere categoria „B”.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
- program de lucru full time (9:00-18:00);
- oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- posibilitatea de a ridica un salariu de la 6 000 pînă la 12 000 lei (datorită procentelor din vînzările realizate).

Expediați CV-ul la adresa telecronică: maraton58@gmail.com  însoțit în mod obligatoriu de o fotografie specificînd postul vacant pentru care aplicați și salariul dorit.

Ne găsiți aici: sect. Botanica, str. Decebal, 91, magazinul „Sadolin”.