„Azart Outlet”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale, anunță concurs la postul vacant de:

Contabil-șef

Oferim:
• Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
• Salariu atractiv
• Regim de lucru: luni-vineri, 9.00 -19.00
• Oficiul in centrul orașului (regiunea Gara Feroviara)
• Echipă tinără, mediu de lucru plăcut
• Concediu anual: 28 zile calendaristice

Responsabilități:
• Organizarea evidenței contabile conform legislației in vigoare
• Prezentarea rapoartelor și dărilor de seamă către instituțiile de stat
• Gestionarea echipei contabile
• Prezentarea rapoartelor la solicitarea conducerii intreprinderii

Cerințe:
• Studii superioare economice/financiare
• Experiență de lucru in funcție similară de la 5 ani
• Cunoașterea calculatorului și softului 1 C la nivel avansat
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Gîndire analitică, responsabilitate, transparență

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr.azartoutlet@gmail.com
Informații suplimentare la tel.: 069 33 70 20