Angajăm de urgență:

Reprezentant regional al agenției de recrutare din Polonia în Republica Moldova (cu automobil personal)

Cine suntem

Compania „Work In Group” cu sediul în orașul Gdynia (Polonia) deja de mai mulți ani ocupă poziții de top în domeniul recrutării de personal. Oferim întreaga gamă de servicii de recrutare pentru cetățenii din Ucraina, Republica Moldova, Belarus, Rusia și Georgia în vederea angajării lor legale în cîmpul muncii în Republica Polonă în calitate de angajator direct. Pentru mai multe informații accesați www.work-in.pl

Responsabilități:
- căutarea și recrutarea candidaților pentru pozițiile vacante anunțate de companie (în diferite domenii) pe teritoriul Republicii Moldova;
- recepționarea apelurilor telefonice de la candidații potențiali;
- oferirea de consultații complete cu privire la pozițiile vacante și perfectarea actelor necesare pentru angajare;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe:
- excelente abilități de comunicare și exprimare corectă;
- atitudine pro-activă, perseverență în atingerea scopurilor, punctualitate, spirit de inițiativă;
- abilități de negociere și capacitatea de a trezi simpatie;
- dorință și abilitate de a lucra în echipă;
- disponibilitate pentru deplasări frecvente pe raza localității de domiciliu;
- deținerea unui automobil personal și a permisului de conducere categoria „B”;
- deținerea unui laptop, cunoașterea suitei de programe de birou MS Office, aptitudini de utilizare Skype, Viber, WatsApp;
- experiență în domeniul selecției de personal (nu este necesară, dar ar fi binevenită);
- experiență în domeniul comerțului sau în cel de relații cu clienții (condiție obligatorie).

Oferim:
- remunerare de cel puțin 400 dolari SUA + premii pentru recrutări de succes;
- program de lucru flexibil;
- asistență informațională completă din partea companiei;
- instruire necesară;
- oportunitatea de a face parte din echipa unei companii internaționale.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba rusă la adresa electronică: office@work-in.pl

Telefon:
+48 515 311 901/telefon/Viber/ WhatsApp (Denis)
+48 722 767 849/telefon/Viber (Oxana)