Angajăm:

Operator video-control / Оператор видео наблюдения

În legătură cu mărirea statelor de personal, compania noastră deschide funcția vacantă de operator video-control! Echipa noastră unită are nevoie de o persoană care va verifica indeplinirea standartelor in magazinele noastre.
Persoana dată trebuie să fie foarte vigilentă, perseverentă și exigentă.

Cerințe de bază:
- Cunoașterea limbii române și ruse
- Vigilență, perseverență și punctualiatate
- Nu sunt necesare cunoștințe speciale pentru această funcție

Obligațiuni de bază:
- Efectuarea zilnică a auditului audio (totul se efectuează de la distanță, nu sunt necesare deplasări)
- Oferirea raportului conducatorului, conform instrucțiunii
Condițiile noastre:
- Lucru în oficiu confortabil
- Salariu motivant (de la 5000 - 7000 lei)
- Regim de lucru luni-vineri de la 09.00 până la 18.00 (pauza de masă 1 oră) sâmbătă – de la 09.00-13.00
- Pachet socil deplin
- Colectiv primitor și conducători obiectivi
Expediați cv-ul dumneavoastră la adresa hr@xiaomistore.md indicând funcția pentru care aplicați.
Telefon: 0788 00 724
Наша компания открывает новую вакансию в связи с расширением штата! В нашу дружную команду требуется сотрудник, который будет проверять выполнение стандартов компании. Этот человек должен быть очень внимательным, усидчивым и требовательным.

Основные требования:
- Знание русского и румынского языков на разговорном уровне
- Внимательность, усидчивость, пунктуальность
- Никаких специальных знаний для этой работы не нужно
Основные обязанности:
- Ежедневно проводить аудит (все делается удаленно, выезжать никуда не нужно)
- Предоставить руководителю отчет о выявленных отклонений.

Наши условия:
- Обустроенное рабочее место в офисе
- Достойная заработная плата ( от 5000 - 7000 лей)
- График работы – пн.-пт. С 09.00 до 18.00 (перерыв на обед 1 час) суббота – с 09.00 до 13.00
- Полный соц.пакет
- Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md   с указанием вакансии, на которую претендуете.
Телефон: 0788 00 724