Companie de microfinanțare, cu capital străin, fondată în anul 2006 este în căutare de:

Director Comercial

Responsabilități:

  • Elaborează și propune spre aprobarea conducerii companiei planul de vânzări însoțit de o politică dinamică de creștere continuă a volumului de vânzări;
  • Urmărește realizarea planului de vânzări;
  • Stabilește obiective clare pentru orientarea și organizarea activității de vânzări în companie;
  • Răspunde pentru calitatea activității personalului aflat în subordine și pentru fluxul operațional la nivelul departamentului pe care-l conduce;
  • Transmite către administratorii companiei rapoartele (săptămânale, lunare) privind vânzările, planul de acțiune pentru creșterea vânzărilor, furnizorii noi etc;
  • Concepe împreună cu directorul general strategiile comerciale prioritare în vederea atingerii target-urilor stabilite.

Cerințe:

  • Studii obligatorii: universitare economice;
  • Bună cunoaștere a mediului concurențial de afaceri;
  • Experiență în domeniul creditelor sau bancar va constitui un avantaj;
  • Excelente abilitati de utilizare a Microsoft Office (Word, Excel);
  • Experiența într-o funcție de conducere și de coordonare constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - obligatorie, ENG - nivel intermediar.

Compania oferă:

  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă;
  • Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală);
  • Salariul fix + sistemul de bonusare;
  • Telefon de serviciu;
  • Lunch card.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv40@search4staff.com
Telefon de contact : 060102909

În CV indicați codul postului vacant: DC

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.