Compania „Codru-ST” SRL, specializată în creșterea fructelor pentru export angajează:

Manager de sector agricol

Compania „Codru-ST” SRL, specializată în creșterea fructelor pentru export, este în căutare de coleg pentru funcția de manager al unui sector agricol. Sectorul este compus din plantații intensive și super-intensive de specii pomicole, cu grad înalt de inovații în cultivare, protecție și protejare, recoltare.

SARCINI SI RESPONSABILITĂȚI:

  • Planificarea obiectivelor sezoniere și a activităților în sectorul agricol
  • Organizarea personalului în procesul de lucru, inclusiv evidența și gestionarea activităților personalului din subordine
  • Evidența îndeplinirii normelor de producere calitativ și eficient
  • Planificarea necesarului de aprovizionare, supravegherea procesului de aprovizionare cu mărfuri si materiale necesare sectorului dat
  • Planifică și gestionează necesarul de personal, timpul necesar a lucrărilor specifice ale tehnologiei de cultivare, de culegere etc.

CERINȚE:

  • Experiență în economie si agronomie, preferabil viticultură si pomicultură
  • Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric
  • Studii Superioare: Economie , Agronomie preferabil (viticultura si pomicultura)
  • Abilități de conducere a grupurilor de persoane
  • Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat
  • Cunoștințe in utilizarea calculatorului (MS Office, internet)
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat; engleză - intermediar (preferabil)
  • Permis de conducere de cat. B, și disponibilitatea de a se deplasa pe teritoriul Moldovei.

VĂ VOM OFERI:

  • stabilitate în lucru și salarizare;
  • pachet social și remunerare după rezultat;
  • activitate interesantă, dinamică și utilă pentru agricultura Moldovei;
  • Vehicul de serviciu.

Dacă sunteți încrezut în forțele proprii și doriți să contribuiți la dezvoltarea agriculturii și țării,
VĂ AȘTEPTAM LA NOI ÎN ECHIPĂ.