Angajăm:

Sef de Producere la fabrica de dulciuri

Compania "FRUVIT"SRL angajeaza Sef de Producere!

Cerinte:
- Studii si experienta în industria cofetariei;
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi de coordonare;

Responsabilităţi de baza:
- Monitorizarea procesului de executie a productiei;
- Conducerea si colaborarea cu departamentul de producţie în scopul asigurării cantităţii şi a calităţii;
- Supravegherea si coordonarea muncitorilor in procesul de productie;
- Pregatirea comenzilor pentru lansarea in executie: verificare documentatii, stabilirea necesarului de aprovizionat, normarea timpului de lucru si a consumului de materii prime;
- Instruirea şi coordonarea eficientă a personalului;
- Controlul calităţii şi rezolvarea eventualelor erori;

Oferim:
- Pachet social
- Salariul pe masura capacitatii

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email cristina.mandis@artgranit.md   /sau să apeleze la tel.069734034 Elena