HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant de:

Contabil-Șef

Cod: CEF
HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant de Contabil–Șef.

Despre companie: Companie IT

Se oferă:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Oficiul în centrul or. Chișinău;
  • Program de lucru: 8:30/17:00;
  • Experiență în cadrul unei companii cunoscute la nivel internațional.

Cerințe:Experiență de cel puțin un an în:

  • întocmirea dărilor de seamă fiscale, financiare și statistice;
  • analiza faptelor economice complexe în scopul reflectării corecte în evidența contabilă (se supune testării).
Posedarea limbii de stat la nivel înalt în domeniul contabilității și limbii ruse la nivel de comunicare (se supune testării).

Responsabilități:
  • Reflectarea în conturile contabile a tuturor operațiunilor economice efectuate;
  • Evidența actelor juridice care servesc drept temei pentru apariția obligațiilor;
  • Prezentarea informațiilor operative directorului;
  • Întocmirea și prezentarea situațiilor financiare organelor autorizate de stat și directorului, în termenele stabilite, etc.
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844