Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Republica Moldova, România, Polonia) angajează :

Director Executiv- Administrator

Beneficii oferite:
• Salariu motivant in dependenta de experienta candidatului;
• Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
• Oficiu in centru orasului pe str. Albisoara 21/3
• Grafic de munca de luni pina vineri de la 8:00-17:00.

Descrierea postului:
Acest job este responsabil de 3 blocuri de actiuni in cadrul intregii companii (MD, RO, PL):
• Gestionarea cu departamentul de Logistica din cadrul companiei;
• Stabilirea business proceselor in companie;
• Gestionarea programelor de soft, inclusiv adaptarea softului (pastrarea informatiei companiei);

Cerinţe față de candidat:
• Experienta Manageriala 3-5 ani;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Permis de conducere cat.B.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: cristina.samburschi@creavita.md
Telefon de contact: (+373)69085368
Disponibil pe viber si whatsapp