Compania „All Seasons Travel” este în căutare de:

Manager în turism / Administrator

Agenția de turism „All Seasons Travel” anunță concurs de selectare a candidaților pentru poziția de manager în turism:
- un birou confortabil în centrul capitalei;
- pachet social integral;
- salariu motivant;
- oportunități de avansare rapidă în carieră pe poziție de conducere;
- posibilități de dezvoltare profesională continuă;
- plecări în excursii de documentare;
- posibilitatea de a participa la traininguri și seminare de specialitate;
- aplicarea de strategii motivaționale obiective în funcție de rezultatele obținute.

CERINȚE:
- experiență în domeniul turismului;
- capacitatea de a lucra independent;
- aptitudini de gestionare a documentelor/dărilor de seamă, bune cunoștințe de operare PC;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- abilități de comunicare și convingere;
- responsabilitate, punctualitate, spirit de echipă.

RESPONSABILITĂȚI:
- coordonarea tuturor activităților ce țin de stațiunile balneare din Bulgaria, Grecia, Egipt, Turcia, etc.;
- elaborarea și înaintarea propunerilor cu privire la noi destinații turistice;
- întocmirea documentelor și dărilor de seamă;
- oferirea de consultații clienților potențiali și vînzarea pachetelor turistice.

Expediați CV-ul la adresa electronică: Allseasonstravel365@gmail.com  specificînd în subiectul mesajului „Manager turism CV”.