Autoshina - prima companie din Republica Moldova, ce ofera servicii de vulcanizare mobilă, magazin online și rețea de magazine de cauciucuri și produse auto. Suntem în căutarea celui mai bun:

Operator vânzări (la telefon) 6000-10000

         Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților  noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru  mașină, la cele mai favorabile condiții. Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, fiabilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră. Vino sa fii parte a echipei Autoshina!

Vei beneficia de:

  • Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale;
  • Posibilitati reale de avansare in cariera;
  • Pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala (salariu fix 3000lei +bonus din vanzari);
  • Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
  • Crestere salariala periodic, in dependenta de evolutia si competentele acumulata;
  • Lucru într-un birou confortabil, sectorul Riscani, Florilor 16/1;
  • Compensare 50% abonamentului salii de sport;
  • Reducere 50% pentru serviciile de vulcanizare mobila propuse de Autoshina.md;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă, cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social .

Responsabilități:

  • Formarea ofertelor comerciale'
  • Lucrul cu baza de clienți-apeluri de iesire;
  • Negocierea cu clienții.

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa OBLIGATORIU;
  • Abilitati bune de comunicare;
  • Experiența în vînzări - va constitui un avantaj.

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus sau ați vrea să încercați, expediați CV-ul cu indicarea postului Operator de vânzări la e-mail: job@autoshina.md

VEZI MAI MULTE DESPRE NOI =>