Cadouri online-este un magazin online de flori și cadouri, care a crescut cu succes timp de 7 ani și se dezvoltă oferind oamenilor fericire!

Operator apeluri rece

VĂ PROPUNEM:

  •  Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Florilor 16/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  • Salariu 3000 fix+% din vinzari
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

Responsabilități:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Negocierea cu clienții;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Abilitati de comunicare;
  • Disciplina;
  • Rezistenta la stres;

Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

Daca aveti intrebari, adresativa la nr. de telefon 060908708
Pentru noi nu contează dacă ai sau nu experiență de muncă. Ești important doar tu!

                                                        AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>