ZTower High-Tech Park & Business Center, oferă spre ocupare postul de:

Receptionist

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare finalizate
  • Cunoașterea limbii română, rusă, engleză
  • Abilitati bune de operare MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Abilitati de organizare si de lucru cu oamenii
  • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, de solutionare a situatiilor neprevazute.
  • Tact, discretie, abilitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor specifice job-ului
  • Capacitate analitică și atenție la detalii
  • Capacitate de a lucra în condiții de stres
  • Seriozitate și punctualitate
  • Prezenta placuta, atitudine pozitiva
  • Personalitate dinamică, comunicativă, amabilă

Descrierea postului:

  • Comunicarea şi asigurarea suportului informaţional pentru Locatarii si vizitatorii Business Centerului
  • Răspunde la apelurile telefonice, selectează şi furnizează informaţiile solicitate
  • Evidenta in registru a tuturor documentelor care circula prin intermediul Receptiei
  • Coordonarea fluxul de corespondenta
  • Gestiunea documentelor fiscale in relatie cu proiectul Zity Mall
  • Se va ocupa de aspecte administrativ-logistice si organizatorice.
  • Organizarea zonei receptiei.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Oportunitati de cariera intr-o companie in plina ascensiune;
  • Pachet salarial competitiv.

Candidații interesați pot trimite un CV cu fotografie la adresa de email: midori@ztower.md