Compania cu o experiență de peste 12 ani  în domeniul instalațiilor sanitare și termice are nevoie de:

Vînzător Consultant (10000-15000 lei)

Oferim:
- salariu competitiv (10000-15000 lei);
- oportunități reale pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără cu mari perspective;
- pachet social integral;
- instruire.

Program de lucru:
- 9.00-18.00 (luni-vineri);
- 9.00-14.00 (sîmbăta).

Cerințe față de candidați:

obligatorii:
- cunoașterea limbilor rusă și română și fluență în exprimare;

opționale, dar binevenite:
- experiența în domeniul vînzării utilajelor pentru sistemele de încălzire, aprovizionare cu apă și tehnică de climatizare constituie un avantaj.

Responsabilități:
- oferirea de consultații clienților;
- gestionarea comenzilor;
- elaborarea ofertelor comerciale.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă și corespundeți tuturor cerințelor anunțate expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați „Vînzător Consultant” la adresa electronică: personal@climatec.md

Administrator: 069082275.