Compania franceză SADE, parte a concernului VEOLIA, lider mondial în lucrări hidraulice este în căutare de:

Manager de Proiect pe rețele de canalizare (or. Cantemir)

Despre proiect:

Este un proiect finanțat de Austrian Development Agency și de Uniunea Europeană.

Vor fi construite o stație de epurare, 3 stații de pompare. Se vor reabilita o stație de apă brută și se vor construi 17 km de rețele de canalizare.

Responsabilități:

  • Coordonează lucrul echipei de execuție (5 persoane);
  • Organizează lucrările împreuna cu client;
  • Rezolvă problemele tehnice pe șantier și contractuale.

Cerințe:

  • Perioada de angajare: 01/2020-05/2021;
  • Cunoașterea limbii române obligatoriu, engleza - avantaj;
  • Experiența similară necesar de la 1-2 ani;
  • Persoană pozitivă, deschisă, proactivă și pragmatică.

Beneficii:

  • Automobil de serviciu;
  • Acomodare în or. Cantemir;
  • Nivel înalt de salarizare.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv60@search4staff.com
Telefon de contact: 060102909
În CV indicați codul postului vacant: PRC

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.