Compania „AMTA-TIS”  ce activează pe piața Republicii Moldova deja de 18 ani  este în căutare de șofer expeditor.

Manager vînzări

Suntem dispuși să oferim:
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
- compensarea cheltuielilor pentru combustibilul folosit în timpul orelor de serviciu;
- compensarea parțială a cheltuielilor privind amortizarea automobilului (50% pentru toate consumabile: uleiuri, filtre, etc.);
- pachet social integral;
- posibilități pentru dezvoltare profesională (instruiri și traininguri sub conducerea specialiștilor din cadrul întreprinderii, dar și de cei ai partenerilor noștri europeni).

Program de lucru: 9:00-18:00 (de luni pînă vineri).

Responsabilități principale:
- controlul și dezvoltarea vînzărilor utilizînd baza de clienți existentă;
- identificarea clienților noi;
- realizarea negocierilor;
- organizarea instruirilor și trainingurilor pentru clienți privind folosirea produselor oferite;
- îndeplinirea planului de vînzări.

Cerințe:
- studii superioare;
- cunoașterea și experiența practică de folosire a limbilor rusă și română;
- deținerea unui automobil personal.

Știți ce vă doriți și ce puteți oferi? Aveți toate abilitățile necesare, dar nu aveți experiență? Nu ezitați, contactați-ne!

Adresa noastră: Chișinău, str. Columna, 170.