Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Merchandiser

Compania:

Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei. Distribuitorii oficiali pentru Orange și Moldcell.

Cerințe:

  • Persoană activă, cu inițiativă și dornică să atingă noi performanțe personale
  • Ambițios, responsabil, punctual, fire dinamică și pozitivă
  • Cunoașterea domeniului sau experienţă anterioară pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj
  • Bune abilităţi de organizare a muncii
  • Sociabilitate, spirit de echipă
  • Competențe de comunicare
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă

Responsabilităţi de bază:

  • Aranjarea inițială a mărfii conform planogramei
  • Controlul stocului de produse în magazine
  • Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor
  • Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei
  • Analiza pieței și identificarea unor noi concepte de aranjare a mărfurilor pentru a stimula vânzările
  • Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor de durată cu managerii de magazine și ceilalți reprezentanți
  • Colectarea continuă a feedback-urilor de la parteneri
  • Prezentarea rapoartelor săptămânale de activitate după vizitele realizate în teren
  • Promovarea produselor și imaginii companiei la nivel înalt
  • Analiza cererii consumatorilor prin prisma asortimentului și caracteristicile produselor
  • Gestionarea tuturor materialelor promoționale
  • Organizarea training-urilor pentru consultați/vânzători cu privire la caracteristicile noilor produse

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără, creativă și ambițioasă
  • Instruire și oportunități nelimitate de dezvoltare
  • Pachet social integral și un sistem de salarizare super motivant
  • Reducere de angajat la toată gama de produse

Grafic:

  • Luni- Vineri 9:00 – 18:00
  • Mun. Chișinău
  • Oficiul se află în Centru.

Așteptăm CV-ul tău la adresa tt10@search4staff.com
Pentru detalii, apelați 069638007